تولید کننده ظروف یکبار مصرف هیوا

ظروف یکبار مصرف هیوا یکی از مدل های ظروف کریستالی بسته بندی است که به صورت گرد می باشد و بدنه آن ها مانند تراش های الماس طراحی شده است. ظروف هیوا درب دار برنا می توانند در مدل های مختلف شفاف، رنگی، بلک لایت تولید شوند. یکی از مزیت هایی که می توان برای آن ها بیان کرد این است که این ظرف ها دارای سایزبندی های مختلفی هستند و می توان حجم مختلفی از مواد را داخل آن قرار داد.

تولید کننده ظروف یکبار مصرف هیوا

سایزبندی ظروف یکبار مصرف هیوا

مورد بسیار با اهمیتی که در ظروف بسته بندی درب دار مورد توجه بسیاری از خریدارها قرار می گیرد این است که این ظرف ها در چه سایزهایی تولید می شوند.

داشتن سایز بندی های متفاوت در این محصولات می تواند کاربرد و کارایی آن ها را در بسیاری از موارد بیشتر کند و در نتیجه خریدار بتواند به راحتی از آن ها بهره ببرد.

سایزبندی ظروف یکبار مصرف هیوا

ظروف هیوا درب دار یکی از بهترین نمونه هایی است که از سایزبندی های بسیار کوچک تا بزرگ تولید شده و می تواند مزیت های بی شماری را برای خریدارها داشته باشد.

انواع سایز بندی ظروف کریستالی هیوا موارد زیر هستند:

  • ۹۰ سی سی
  • ۲۵۰ سی سی
  • ۵۰۰ سی سی
  • ۷۵۰ سی سی

این سایز ها می توانند برای محصولات مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند. برای مثال اسمارتیز، شکلات، میوه خشک، شیرینی خانگی و … مواردی هستند که می توانند در این ظروف بسته بندی شوند.

ظروف یکبار مصرف هیوا

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #00C9FF 0%, #92FE9D 100%);” color=”black;” align=”right;” ]یک مزیت فوق العاده برای این ظرف ها این است که درب آن ها روی ظرف کاملا کیپ می شود و بسیاری از هزینه ها برای مشتری کاهش پیدا می کند. همچنین درب این ظرف ها به صورتی طراحی شده که با روی هم قرار گرفتن، سر نمی خورند.[/highlight-dash]

فروش عمده ظروف کریستالی هیوا

فروش عمده ظروف کریستالی هیوا با قیمت بسیار مناسب برای خریدارهایی که قصد خرید محصول را در حجم های بالاتر دارند در این شرکت انجام می شود.

فروش عمده ظروف کریستالی هیوا

این محصولات با کیفیت فوق العاده بالا و عالی تولید می شوند و به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارند می توانند مزیت های زیادی را برای مصرف کننده ها ایجاد کنند.

نکته ای که در بسته بندی محصولات مورد نظر خریدار ها است کیفیت و شیک بودن ظرف می باشد. این موضوع تاثیر مستقیم در جلب توجه خریدارهای نهایی دارد و می تواند اعتماد زیادی را برای آن ها ایجاد کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *