شرکت تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی

پیدا کردن مرکز پخش و شرکت های تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی با کیفیت خوب و قیمت ارزان در ایران برای مشتریان امری ضروری و مهم محسوب می شود.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]ظروف یکبار مصرف گیاهی با توجه به نوع روند تولید آن و با توجه به مواد اولیه بکار برده شده در ساخت این ظروف سبب شده امروزه جایگاه بیشتری میان مردم و مصرف کننندگان و خریداران انبوه داشته باشد. [/box]

تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی

تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی

آیا می خواهید از روند تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی در کارخانه ها بدانید؟ فکر می کنید چرا فروش ظروف یکبار مصرف گیاهی رونق نسبتا خوبی دارد؟

ظروف یکبار مصرف گیاهی ساخته شده از نشاسته ذرت و یا سیب زمینی وگندم است.

نشاسته به طور کلی یک پلیمر گیاهی می باشد اما یک پلیمر گیاهی ضعیف است و به همین علت خاصیت هیدروفیلی دارد. پس باید برای تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی، نشاسته که مواد اولیه ظروف گیاهی به حساب می آید به یک پلیمری قوی تبدیل شود.

اسید های چرب گیاهی لید افزوده می شود باعث میشود تغییراتی در ترکیبات مواد اولیه ساخته شده بوجود بیاید و با تشکیل گروه استری خاصیت هیدروفیلی یا آب گریزی ایجاد شود.

خوشبختانه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی باعث شده است که خریداران زیادی به این سمت جذب شوند.

حتی گاهی خریداران خارجی به سوی مرکز خرید و فروش ظروف یکبار مصرف گیاهی با کیفیت می روند.

تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی

مزایای استفاده از ظروف گیاهی

در بالا از روند تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی صحبت کردیم. پس با توجه به مواد اولیه ظروف گیاهی میتوان مزایای زیادی برای استفاده از ظروف یکبار مصرف گیاهی بیان کرد:

  • عدم استفاده از مواد شیمیایی باعث میشود هیچگونه مواد مضری وارد غذا نشود
  • دوره تجزیه پذیری آن کوتاه است و مدت آن بین ۵ تا ۶ ماه است
  • در مقابل حرارت مقاوم تر هستند
  • به مواد نفتی وابستگی ندارند

پس با توجه به فواید گفته شده در مورد ظروف یکبار مصرف گیاهی بازرگانی فرتاک پلاست اقدام به عرضه انواع مختلف ظروف گیاهی در تمام نقاط کشور کرده است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]فروش ظروف یکبار مصرف گیاهی در این نمایندگی پخش به خریداران داخلی و خارجی عرضه می شود.[/box]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *