تولید ظروف بسته بندی جار پلاستیکی

کارخانه تولیدی ظروف بسته بندی جار پت در ایران این محصولات را در اندازه ها و سایز های متنوعی تولید می کند. ابعاد این محصولات بسیار مختلف هستند و می توانند مورد استفاده بسیاری از خریدار ها قرار بگیرند.

انواع ظروف بسته بندی

ظروف بسته بندی جار

ظروف بسته بندی یکی از محصولاتی است که دارای انواع مختلفی است. این ظروف می تواند برای استفاده های مختلقی تولید شود. شرکت های صنایع غذایی بسته بندی عموما برای بسته بندی محصولات خود ظروف مناسبی را خریداری می کنند.

نمونه هایی از ظروف بسته بندی مناسب برای محصولات مختلف عبارتند از:

این محصولات می توانند دارای سایز یندی های مختلفی باشند. برای نمونه یکی از ظروفی که برای بسته بندی عسل از آن ها بهره گرفته می شود جار های پلاستیکی پت هستند که می توانند در تنوع بسیار زیادی از نظر سایز و اندازه تقسیم بندی شوند.

از طرفی برخی از ظروف برای بسته بندی خرما تولید می شوند که ظروف پلاستیکی مایکروویوی هستند و درب آن ها کاملا روی ظرف کیپ می شود.

ظروف های کریستالی بسته بندی نیز برای بسته بندی انواع شیرینی و شکلات، عسل، خشکبار و … مورد استفاده قرار می گیرد.

ظروف بسته بندی جار پت

ظروف بسته بندی جار

یکی از محصولاتی که دارای کاربرد های بسیار زیادی در زمینه های مختلف است، ظروف بسته بندی جار می باشد که جنس مواد اولیه بدنه آن ها پت است که پلاستیکی محسوب می شود.

ظروف یکبار مصرف جار یکی از بهترین انتخاب ها برای بسته بندی عسل، ترشی و … است که می توان حجم های مختلفی از مواد غذایی را در آن ها ریخت و درب آن ها را روی محصول فیکس کرد.

قیمت مناسب این محصولات یکی از بهترین مزیت ها و برتری های آن ها نسبت به سایر ظروف جار است.

کاربرد ظروف بسته بندی جار

ظروف بسته بندی جار

همانطور که گفتیم ظروف بسته بندی جار در ابعاد مختلفی هستند که می توانند مورد استفاده بسیاری از خریدار ها قرار بگیرند.

نمونه محصولاتی که در این ظروف بسته بندی می شوند عبارتند از:

  • بسته بندی ترشی
  • بسته بندی عسل
  • خیارشور
  • حبوبات
  • و …

یکی از مزیت های این ظروف این است که درب آن ها کاملا بسته می شود و نگرانی خاصی از این بابت وجود ندارد که مایعات درون ظرف بیرون ریخته شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *