تولید ظرف بسته بندی جدید کریستالی زعفران

تولید ظرف بسته بندی کریستالی زعفران در مدل های جدید و به روز در این شرکت، توانسته بسیاری از نیاز های خریدار ها را در زمینه حمل و نقل آسان و طراحی منحصر به فرد بر طرف کند. این محصولات به شکلی هستند که به راحتی روی هم قرار می گیرند و می توان تعداد بسیار بیشتری از بسته بندی های زعفران را در یک کارتن قرار داد و در این زمینه صرفه جویی های بسیار زیادی کرد.

تولید ظرف بسته بندی جدید کریستالی زعفران

معرفی ظرف مقرون به صرفه بسته بندی زعفران!

در این صفحه قصد داریم به شما برای اولین بار ظرفی را معرفی کنیم که می تواند تاثیر بسیار زیادی در صرفه جویی اقتصادی داشته باشد. این محصول نه تنها در زمینه اقتصادی بلکه در زمینه حمل و نقل هم ویژگی های فوق العاده ای دارد که قصد داریم در اینجا بیان کنیم.

ظرف بسته بندی کریستالی زعفران

تولید کننده های برخی مواد غذایی و خوراکی محصولات خود را در بسته بندی های مختلف وارد بازار فروش می کنند. برخی از این محصولات به شکلی هستند که نیاز دارند تا از ظرف های خاص و شیک استفاده کنند.

یکی از این محصولات زعفران است که در بسته بندی های خاص و زیبا عرضه می شود.

این شرکت اقدام به تولید و توزیع ظروفی مناسب برای بسته بندی زعفران کرده است که می توانند مزیت های فوق العاده ای برای خریدار ها داشته باشند.

تولید ظرف بسته بندی جدید کریستالی زعفران

ویژگی های ظروف بسته بندی کریستالی زعفران

این محصولات از جنس کریستال شفاف هستند و با یک درب کاملا تخت بسته بندی می شوند. این ظرف ها به شکل مربع هستند و ابعاد خاصی را دارند.

ابعاد این ظرف ها به این شکل است:

  • طول: ۶ سانت
  • عرض: ۶ سانت
  • ارتفاع: ۳ سانت

همانطور که می بینید ابعاد این ظرف ها به شکلی است که می توان میزان مناسبی از زعفران را در آن ها بسته بندی کرد.

ظرف بسته بندی کریستالی زعفران

البته باید ذکر کرد که می توان آن ها را در سایز های بزرگ تر هم سفارش داد.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”center;” ]در صورتی که قصد خرید محصول در سایز های بزرگ تر را دارید می توانید با بخش فروش تماس بگیرید و درخواست کاتالوگ کامل محصولات را کنید.[/highlight-dash]

این ظرف ها به دلیل طراحی که دارند می توانند به راحتی روی یکدیگر قرار بگیرند و به این شکل روی هم قرار دادن آن ها در کارتن برای افرادی که فروش عمده زعفران دارند می تواند بسیار آسان و راحت باشد.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #00C9FF 0%, #92FE9D 100%);” color=”black;” align=”center;” ]قرار گیری این ظروف در کارتن به شکلی است که می توان تعداد بیشتری از آن ها را در یک کارتن قرار داد و در استفاده از کارتن می تواند صرفه جویی اقتصادی فوق العاده ای رخ دهد![/highlight-dash]

کارخانه تولید و توزیع ظروف بسته بندی کریستالی

این شرکت به صورت مستقیم محصولات تولید شده را به خریدار های عمده در بازار های فروش توزیع می کند و شما می توانید برای خرید ظروف بسته بندی کریستالی به راحتی به بخش فروش متصل شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *