تولید سینی یکبار مصرف گرد کریستالی

در ایران سینی یکبار مصرف کریستالی در مدل های مختلفی تولید می شود که در بازار نمونه های مختلف آن قابل مشاهده هستند. سینی یکبار مصرف گرد کریستالی از نمونه های این حوزه است که در سایز های کوچک و بزرگ تولید می شود و بیشتر به عنوان استفاده برای قنادی ها، بسته بندی شیرینی خانگی و همچنین سرو کیک به کار برده می شود.

سینی یکبار مصرف کریستالی مربعی و مستطیلی

سینی یکبار مصرف گرد

خوشبختانه با نظر به این که ایران یکی از تولید کننده های بزرگ در زمینه محصولات و ظروف یکبار مصرف در جهان است، نمونه های مختلفی از این محصولات را می توان در کارخانه های این کشور مشاهده نمود.

در حوزه ظروف یکبار مصرف لوکس محصولات بسیار فانتزی با طراحی های جدید قابل مشاهده است که بیشتر این ظروف برای میهمانی ها کاربرد دارند.

ظروف یکبار مصرف کریستالی در مدل های زیر تولید می شوند:

و بسیاری از محصولات دیگر که خریدارهای خاص خود را دارند. در بالا به موردی به نام سینی کریستالی یکبار مصرف اشاره کردیم. از این محصول می توان طرح های مختلفی را در تولیدات این شرکت دید.

  • گرد
  • مربعی
  • مستطیلی
  • حالت دار

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]نمونه آخری که از آن نام بردیم حالت دار است. برای اولین بار در این شرکت یک سینی یکبار مصرف با طرحی متفاوت به بازار خرید و فروش داخلی عرضه شده که خریدارها می توانند از آن ها بهره ببرند.[/box]

بسیاری از خریدارها به دنبال محصولی هستند که طراحی خاصی داشته باشد به همین منظور سعی می کنند نمونه های آن را در تولیدی های مختلف مشاهده کنند.

سینی یکبار مصرف گرد کریستالی

سینی یکبار مصرف گرد

سینی کریستالی گرد یکی از پر طرفدار ترین نمونه های این محصول است که می توان در استفاده های مختلف از آن ها بهره گرفت. اغلب افرادی که خریدار این محصول هستند همین نمونه را مد نظر دارند. چرا که به راحتی می توان تزئین شیرینی های خانگی را در آن انجام داد و این ظروف را بسته بندی کرد.

با توحه به این که این سینی ها دارای انواع مختلفی هستند و از کوچک تا بزرگ تولید می شوند بدیهی است که قیمت های مختلفی را هم داشته باشند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]شاید ذکر این نکته هم جالب باشد که بدانید این شرکت سینی ها را تنها در مدل کریستالی شفاف تولید نمی کند و می توانید این محصولات را در مدل های شیشه ای رنگی و پلاستیکی رنگی هم سفارش دهید.[/box]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *