کارخانه تولیدی ظروف یکبار مصرف کریستال

این شرکت تولید کننده انواع ظروف یکبار مصرف لوکس در ایران است که نمونه های مختلفی از این محصولات را به خریدارها ارائه می دهد. کارخانه های تولیدی ظروف یکبار مصرف کریستال در کشور توانسته اند بخش اعظمی از نیاز مصرف کننده های داخلی و همچنین برخی از کشور های همسایه را برطرف نمایند.

ظروف یکبار مصرف ژله کریستالی

تولیدی ظروف یکبار مصرف کریستال

ظروف یکبار مصرف کریستالی در ایران یکی از نمونه های جذاب و شیک تولید شده در حوزه محصولات یکبار مصرفی است که می توان گفت قدمت تولید این ظروف بسیار کمتر از سایر ظروف یکبار است.

اما با همه وجود به دلیل کاربرد هایی که این ظروف دارند توانسته اند بازار خرید و فروش مناسبی را نصیب خود کنند. این ظروف در طرح ها و حتی در رنگ های مختلف تولید می شود که یکی از نمونه های پر طرفدار آن که در بازار هم بیشتر دیده می شود، ظرف ژله تک نفره یکبار مصرف است.

این ظروف با داشتن مدل های ساده و همچنین مدل های پایه دار و حتی مدل های قلبی، در سایز ها و ابعاد متفاوت توانسته اند به عنوان محصولاتی منحصر به فرد در خرید و فروش های بازار های داخلی و صادارتی به حساب بیایند.

سینی کریستال یکبار مصرف لوکس

تولیدی ظروف یکبار مصرف کریستال

یک نمونه دیگر از ظروف یکبار مصرف لوکس، سینی کریستال یکبار مصرف است. این محصولات نیز دارای مدل های گوناگونی از جمله گرد، مربعی، مستطیلی و قلبی و… را دارا هستند.

خرید و فروش های در زمینه این سینی ها بیشتر پیرامون نیاز هایی مانند بسته بندی شیرینی خانگی و یا بنکدارها و استفاده در مجالس و میهمانی ها است.

این سینی ها طرح های جذابی دارند از طرفی استفاده از آن ها بسیار ساده تر است. به همین دلیل در بسیار از مکان های مورد استفاده افراد قرار می گیرند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]برای دیدن مدل های بیشتر با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.[/box]

باکس های بسته بندی کریستال

تولیدی ظروف یکبار مصرف کریستال

از بهترین و منحصر به فرد ترین محصولات کریستالی این شرکت، باکس های بسته بندی کریستالی هستند که بسیاری از تولید کننده های مواد غذایی از آن ها بهره می برند.

این ظروف بیشترین کاربرد را در بسته بندی شیرینی های تولید شده در کارگاه ها را دارند. همچنین سایر خوراکی هایی که نیاز به یک ظرف بسته یندی درب دار برای زدن لیبل شرکت تولید کننده و ارائه به بازار های خرید و فروش را دارند نیز می توانند از این محصولات بهر ببرند.

این شرکت ارائه دهنده انواع ظرف های یکبار مصرف کریستالی در دار در بازارهای داخلی و صادراتی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *