تم تولد و ظروف یکبار مصرف کاغذی

تم تولد و ظروف یکبار مصرف کاغذی از محصولاتی هستند که به دلیل داشتن طراحی های بسیار شیک و منحصر به فرد مورد توجه بسیاری از خریدارها قرار می گیرند. این محصولات به شکلی هستند که تنوع بسیاری دارند و اقلام مختلفی در آن ها وجود دارد. تم ظروف یکبار مصرف تولدی کاغذی عموما دارای بشقاب و لیوان و تزئینات و پاپ کورن و کارت دعوت و … هستند.

تم تولد و ظروف یکبار مصرف کاغذی

مزیت تم های تولد کاغذی

تم های تولدی محصولاتی هستند که اخیرا با مدل های مختلفی وارد بازار های خرید و فروش شده اند. این محصولات دارای طرح های متفاوتی هستند و می توانند به عنوان تم های دخترانه و پسرانه مورد استفاده قرار بگیرند.

مزیت تم های تولد کاغذی

این تم ها مزیت های بسیار زیادی دارند که از جمله آن ها می توان به طراحی شیک اشاره کرد. از طرف دیگر استفاده از ظروف یکبار مصرف کاغذی برای مهمانی هایی مانند تولد می تواند بسیاری از مشکلات و سختی ها در امر شست و شو و اتلاف وقت و … را کمتر کند.

این تم ها به صورتی هستند که هم بزرگسالان و هم کودکان می توانند از آن بهره ببرند. رنگ های آن ها به شکلی است که با داشتن خلاقیت های بیشتر می توانید از آن ها به عنوان ست کامل استفاده کنید.

همچنین این ظرف ها دارای قیمت های مناسب تری هم هستند. داشتن قیمت مناسب در این ظرف ها یک مزیت بسیار مهم است که می تواند در زمینه صرفه جویی های اقتصادی کمک شایانی کند.

فروش عمده تم تولدی با مدل های مختلف

تم های تولدی تولید شده در این مرکز در مدل های فانتزی و شیک هستند و می توانند برای خریدارهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

فروش عمده تم تولدی با مدل های مختلف

فروش عمده این محصولات به مرکز های عمده فروشی و بنکدار های سراسر کشور به صورت مستقیم از شرکت انجام می شود.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”right;” ]می توانید برای دریافت نمونه های مختلف محصولات موجود و همچنین دریافت قیمت محصولات با بخش فروش و امور مشتریان ارتباط تلفنی بگیرید.[/highlight-dash]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *