ارزان ترین پک قاشق و چنگال تک نفره

پک قاشق چنگال تک نفره با ارزان ترین قیمت در این شرکت ارائه می شود. یکی از بهترین و بهداشتی ترین راهی که می توان محصولات را به مشتری ها در مکان های مختلفی مانند رستوران ها عرضه کرد این است که آن ها را در بسته بندی های کامل ارائه کنید. به هر حال استاندارد های بهداشتی ایجاب می کند محصولاتی که مستقیما با سلامتی افراد در ارتباط هستند باید به شکل بسته بندی باشند.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”right;” ]ما در این شرکت قاشق و چنگال ها را در پک های بسته بندی عرضه می کنیم. این سبب می شود تا هنگام استفاده، این محصولات کاملا محفوظ بمانند.[/highlight-dash]

ارزان ترین پک قاشق و چنگال تک نفره

محتویات پک قاشق و چنگال تک نفره

محتویات درون این پک ها یکی از سوال هایی است که بسیاری از خریدار ها سوال می پرسند. این محصولات به صورت پک های پلاستیکی هستند که محتویات آن ها به شرح زیر است:

  1. قاشق
  2. چنگال
  3. دستمال کاغذی
  4. خلال دندان
  5. نمک تک نفره

جنس این قاشق و چنگال ها یکی نیست به این معنا که کیفیت آن ها با یکدیگر تفاوت دارد. برخی از آن ها دارای ضخامت بیشتری هستند و برخی نازک تر می باشند. بسته به این که شما کدام محصول را نیاز دارید مدل و قیمت آن متفاوت است.

محتویات پک قاشق و چنگال تک نفره

برای این که این پک کاملا بهداشتی باشد در آن محصولات دیگری مانند خلال دندان و نمک هم استفاده می شود. همچنین دستمال کاغذی هم در آن وجود دارد. در نظر داشته باشید که ممکن است در برخی از نمونه ها این محتویات متفاوت باشد پس بهتر در ابتدا در مورد آن اطلاعات بیشتری داشته باشید.

قیمت عمده پک قاشق و چنگال تک نفره

قیمت عمده پک قاشق و چنگال تک نفره

قیمت این پک ها بسته به حجم خرید تفاوت دارد. همچنین در بخش قبلی هم گفته شد که جنس این قاشق و چنگال ها با یکدیگر تفاوت های زیادی دارد. به شکلی است که تعداد در کارتن آن ها هم با یکدیگر متفاوت است.

برای دریافت قیمت این محصولات و همچنین داشتن اطلاعات بیشتر می توانید از راه های موجود در سایت با ما ارتباط داشته باشید.

2 در مورد “ارزان ترین پک قاشق و چنگال تک نفره”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *