مشاوره و سفارش

ظروف یکبار مصرف کترینگ

یکی از شیک ترین و منحصر به فرد ترین نمونه های ظروف تولید شده در این شرکت، ظروف یکبار مصرف کترینگی هستند که با داشتن قابلیت هایی همچون مایکروویوی بودن، متنوع بودن و همچنین درب دار بودن توانسته اند انتخاب بسیار مناسبی برای غذای بیرون بر، مواد غذایی بسته بندی و … باشند و نیاز بسیاری از خریدار ها را در این زمینه برطرف نمایند. یکی از اصلی ترین مزیت هایی که سبب می شود خریدار ها بتوانند به راحتی محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنند وجود مدل های متنوع است که این ظروف به خود اختصاص داده اند. یکی از پرتقاضاترین محصولات این حوزه، ظروف یکبار مصرف چندخانه هستند که از نظر طراحی ظاهری و همچنین ابعاد و اندازه مدل های مختلفی دارند. برای دیدن کاتالوگ این محصولات می توانید با بخش فروش ارتباط بگیرید.

0005

ظروف یکبار مصرف کریستالی

اگر بخواهیم در مورد نمونه ای از ظروف شکیل جهت بسته بندی و یا سرو خوراکی های مختلف صحبت کنیم، قطعا می توانیم به ظروف یکبار مصرف کریستالی اشاره کنیم. ظروف یکبار مصرف لوکس کریستالی در مدل های شفاف و رنگی و همچنین مات تولید می شوند که دارای رنگبندی های مختلفی هستند. سایزبندی های این ظروف از کوچک تا بزرگ متغیر است و می توان انواع مختلف مواد را در این ظروف بسته بندی و ارائه نمود. 

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

امروزه سرو غذا در ظروف با کیفیت اهمیت فوق العاده ای دارد. ظروف یکبار مصرف آلومینیوم یکی از انتخاب های بسیار مناسب برای افرادی است که قصد دارند محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه را خریداری نمایند. این ظروف به دلیل درب دار بودن می توانند به عنوان ظرف بیرون بر غذا هم مورد استفاده قرار بگیرند. یکی از مزیت هایی که محصولات این شرکت دارد این است که هر مدل از ظروف آلومینیومی را با ضخامت های مختلفی عرضه کرده است تا خریدار ها بتوانند با توجه به نیاز و بودجه خود محصول مورد نظر را خریداری کنند.

119

درباره ما :

شرکت 20plast در راستای عرضه مستقیم انواع ظروف یکبار مصرف، ظروف کترینگی و انواع ظروف بسته بندی با توجه به اصل برد برد فعالیت می کند. عرضه این محصولات تنها به بازار های داخلی محدود نیست و صادرات این ظروف به بسیاری از کشور ها مانند ترکیه، عمان، عراق، افغانستان، قرقیزستان و … انجام می شود. رضایت مشتری یکی از اصل های مهم در این شرکت به حساب می آید که تلاش می کنیم تا بتوانیم در کنار خدماتی که ارائه می دهیم این اصل را برای خود حفظ کنیم.

مدیر مجموعه 20plast

سارا دجلانی

Call Now Buttonتماس بگیرید