مجموعه 20plast شما را به خرید بهترین محصولات ظروف یکبار مصرف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ظروف یکبار مصرف هواپیمایی آلومینیوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظروف یکبار مصرف هواپیمایی آلومینیومی کد 104ظروف یکبار مصرف تکپرسی آلومینیومیدرب ظروف یکبار مصرف آلومینیوم
ظروف یکبار مصرف هواپیمایی

ظروف یکبار مصرف هواپیمایی آلومینیومی کد 104 با قیمت های مختلفی بسته به مرکز فروش به خریدارها عرضه می شود. چنانچه شما خریدار عمده این محصول از مرکز اصلی تولید کننده هستید می توانید با این شرکت در ارتباط باشید.

ظروف یکبار مصرف هواپیمایی آلومینیومی کد 104

ظروف یکبار مصرف هواپیمایی

ظروف یکبار مصرف آلومینیوم یکی از بهترین محصولاتی هستند که می توانند جایگزین بسیاری از ظروف یکبار مصرف سرطان زا و آسیب زننده به محیط محسوب شوند.

تولید کننده های این حوزه از ظروف یکبار مصرف رفته رفته به تولیدات خود اضافه کردند و امروزه شاهد انواع مختلفی از این ظروف هستیم.

یکی از این مدل های پر طرفدار و کاربردی ظروف هواپیمایی هستند که در این شرکت با کد 104 به خریدارها عرضه می شود. یکی از مسائل مد نظر خریدارها اندازه و ابعاد این ظروف است.

ارتفاع این ظرف 2/5 سانتی متر می باشد و طول و عرض این ظرف 16/4 و 11/5 است.

از نظر ارتفاع همانطور که مشاهده می کنید نسبت به سایر ظروف کمتر است و خریدارها و یا مصرف کننده هایی که به دنبال یک ظرف آلومینیومی با ارتفاع کم هستند می توانند از این ظروف استفاده کنند.

ظروف یکبار مصرف تکپرسی آلومینیومی

ظروف یکبار مصرف هواپیمایی

نوعی دیگر از ظروف یکبار مصرف آلومینیومی که می توان آن را مهم ترین و پر طرفدارترین ظرف یکبار مصرف معرفی کرد، ظرف غذا تک پرس آلومینیوم است.

بیشترین تقاضا در ظروف یکبار مصرف از همین ظروف است که برای استفاده های مختلف از آن ها خرید می شود. قابل ذکر است که تمام ظروف یکبار مصرف آلومینیومی بجز ظروف هواپیمایی دارای درب هستند.

ظروف تک پرسی هم در خود نوع های مختلفی دارند برخی تکپرسی کوچک است و برخی دیگر از نظر سایزی کمی بزرگ تر می باشد. اما به طور کلی همگی در حوزه تکپرسی آلومینیومی قرار می گیرند.

درب ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

ظروف یکبار مصرف هواپیمایی

گفتیم که ظروف یکبار مصرف آلومینیومی همگی دارای درب هستند و بجز تعداد معدودی که درب روی آن ها گذاشته نمی شود.

اما در اینجا باید بگوییم که این درب ها به صورت جداگانه هم به خریدارها در صورت سفارش ارائه می شود. خرید درب ظروف یکبار مصرف آلومینیومی از سوی خریدارها ممکن است به دلایل و نیاز های مختلفی انجام شود.

برای خرید مستقیم و دریافت قیمت و هر آنچه که قبل از خرید هر مشتری که قصد خرید عمده و با حجم بالا را دارد باید بداند را می توانید از طریق بخش پشتیبانی فروش شرکت که شماره های آن را در زیر مشاهده می کنید تماس بگیرید.

سارا دجلانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه 20plast شما را به خرید بهترین محصولات ظروف یکبار مصرف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید