قیمت ظروف یکبار مصرف هواپیمایی آلومینیوم

ظروف یکبار مصرف هواپیمایی آلومینیومی کد ۱۰۴ با قیمت های مختلفی بسته به مرکز فروش به خریدارها عرضه می شود. چنانچه شما خریدار عمده این محصول از مرکز اصلی تولید کننده هستید می توانید با این شرکت در ارتباط باشید.

ظروف یکبار مصرف هواپیمایی آلومینیومی کد ۱۰۴

ظروف یکبار مصرف هواپیمایی

ظروف یکبار مصرف آلومینیوم یکی از بهترین محصولاتی هستند که می توانند جایگزین بسیاری از ظروف یکبار مصرف سرطان زا و آسیب زننده به محیط محسوب شوند.

تولید کننده های این حوزه از ظروف یکبار مصرف رفته رفته به تولیدات خود اضافه کردند و امروزه شاهد انواع مختلفی از این ظروف هستیم.

یکی از این مدل های پر طرفدار و کاربردی ظروف هواپیمایی هستند که در این شرکت با کد ۱۰۴ به خریدارها عرضه می شود. یکی از مسائل مد نظر خریدارها اندازه و ابعاد این ظروف است.

ارتفاع این ظرف ۲/۵ سانتی متر می باشد و طول و عرض این ظرف ۱۶/۴ و ۱۱/۵ است.

از نظر ارتفاع همانطور که مشاهده می کنید نسبت به سایر ظروف کمتر است و خریدارها و یا مصرف کننده هایی که به دنبال یک ظرف آلومینیومی با ارتفاع کم هستند می توانند از این ظروف استفاده کنند.

ظروف یکبار مصرف تکپرسی آلومینیومی

ظروف یکبار مصرف هواپیمایی

نوعی دیگر از ظروف یکبار مصرف آلومینیومی که می توان آن را مهم ترین و پر طرفدارترین ظرف یکبار مصرف معرفی کرد، ظرف غذا تک پرس آلومینیوم است.

بیشترین تقاضا در ظروف یکبار مصرف از همین ظروف است که برای استفاده های مختلف از آن ها خرید می شود. قابل ذکر است که تمام ظروف یکبار مصرف آلومینیومی بجز ظروف هواپیمایی دارای درب هستند.

ظروف تک پرسی هم در خود نوع های مختلفی دارند برخی تکپرسی کوچک است و برخی دیگر از نظر سایزی کمی بزرگ تر می باشد. اما به طور کلی همگی در حوزه تکپرسی آلومینیومی قرار می گیرند.

درب ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

ظروف یکبار مصرف هواپیمایی

گفتیم که ظروف یکبار مصرف آلومینیومی همگی دارای درب هستند و بجز تعداد معدودی که درب روی آن ها گذاشته نمی شود.

اما در اینجا باید بگوییم که این درب ها به صورت جداگانه هم به خریدارها در صورت سفارش ارائه می شود. خرید درب ظروف یکبار مصرف آلومینیومی از سوی خریدارها ممکن است به دلایل و نیاز های مختلفی انجام شود.

برای خرید مستقیم و دریافت قیمت و هر آنچه که قبل از خرید هر مشتری که قصد خرید عمده و با حجم بالا را دارد باید بداند را می توانید از طریق بخش پشتیبانی فروش شرکت که شماره های آن را در زیر مشاهده می کنید تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *