قیمت ظروف یکبار مصرف لوکس پلاستیکی

قیمت ظروف یکبار مصرف لوکس پلاستیکی فانتزی کزیستالی در مدل های مختلف و رنگبندی های شفاف و رنگی و بلک لایت برای استفاده ظروف دسری و جام توسط این مرکز به خریدارها اعلام می شود. ظروف یکبار مصرف جام پایه دار یکی از بهترین ظروف تولید شده در این حوزه است که خریداران خاص خود را دارد. در صورتی که مدل خاصی از انواع این ظروف مد نظر شما است می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با مشاورین سایت در ارتباط باشید.

قیمت ظروف یکبار مصرف لوکس

انواع ظروف یکبار مصرف لوکس فانتزی

شرکت فرتاک در تهران یکی از ارائه دهنده های انواع مختلف ظروف یکبار مصرف لوکس در کشور است که خریدارهای زیادی از طریق این مرکز خرید خود را به صورت عمده انجام می دهند.

انواع مختلف این ظروف در بهترین کیفیت ها در ایران تولید می شود و خریدارها می توانند به راحتی از میان تنوع محصولات شرکت فرتاک انتخاب خود را انجام دهند.

  • ظروف یکبار مصرف جام
  • لیوان کریستالی
  • سینی پلاستیکی
  • ظروف دسری یکبار مصرف

این محصولات بهترین نمونه های ظروف یکبار مصرف لوکس فانتزی است که می توان آن ها در رنگبندی های مختلف مشاهده نمود.

قیمت ظروف یکبار مصرف لوکس

قیمت ظروف یکبار مصرف لوکس کریستالی

در حال حاضر تنوع تنوع برای بسیاری از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی بسیار بالا می باشد. این تنوع سبب می شود تا خریدارهای زیادی به سمت این محصولات جذب شوند.

در همین راستا باید در نظر داشته باشید که قیمت محصولات نیز بر اساس نوع آن ها دارای تفاوت است. به هر حال در تولید هر محصولی نوعی از مواد اولیه به کار رفته است. این مواد هر چه درجه مرغوبیت بیشتری داشته باشند می توانند قیمت بالاتری را به خود اختصاص دهند.

از طرفی اندازه ظرف نیز در قیمت آن تاثیر دارد. همچنین مورد بعدی حجم خرید مشتری ها است. هر چه حجم خرید بالاتر باشد قیمت محصول دارای تخفیف های ویژه ای می شود.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]در هر صورت برای دریافت قیمت نهایی می توانید با مشاورین بخش پشتیبانی فروش تماس بگیرید. [/box]

قیمت ظروف یکبار مصرف لوکس

 

ظروف یکبار مصرف جام پایه دار دسری

یکی از مدل های شیک و جذاب ظروف یکبار مصرف کریستالی لوکس، ظروف دسری پایه دار آن ها است. این ظروف در شیک ترین مدل ها به خریدارها عرضه می شود.

این ظروف مناسب بسیاری از مکان های خرید و فروش و بسیاری از مهمانی ها هستند.

برخی از این ظروف دارای پایه های جداگانه می باشند و رنگ های آن ها متفاوت است. می توان گفت نوع بی رنگ این ظروف خریدار بیشتری دارد.

قیمت ظروف یکبار مصرف لوکس

ظروف یکبار مصرف لوکس دارای درب فیکس

بسیاری از ظروفی که در فرتاک ارائه می شود دارای درب هستند. این درب ها کاملا فیکس هستند و تمام ظرف را می گیرند. اگر خریداری قصد خرید این ظروف را با درب دارد می تواند جزئیات محصولات را از طریق مشاورین فروش جویا شود.

قیمت ظروف یکبار مصرف لوکس

سفارش خرید عمده ظروف یکبار مصرف لوکس

روش های خرید و سفارش به چند صورت است:

  1. اگر در سایر شهرها هستید می توانید سفارش خرید خود را بدهید و سفارش به باربری مورد نظر ارسال شود
  2. همچنین می توانید درخواست کنید تا محصول با ماشین مستقیم به سمت شما ارسال شود

برای دریافت هرگونه اطلاعات می توانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *