تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

خط تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی این محصولات را به دلیل مزیت های فوق العاده ای که دارند به بازار های سراسر کشور عرضه می کند. این نوع از ظروف بهترین گزینه برای غذا های گرم بیرون بر هستند و مزیتی که نسبت به برخی دیگر از ظرف های یکبار مصرفی دارند این است که می توانند مستقیما روی شعله آتش قرار بگیرند. از طرفی این ظرف ها قابلیت بازیافت دارند و دوستدار طبیعت محسوب می شوند. این محصولات در سایز ها و اندازه های مختلف تولید می شوند و کاربرد بسیار زیادی در رستوران ها دارند.

تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

مراحل تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

 

برای تولید هر یک از سایز های ظروف یکبار مصرف آلومینیوم از خط تولید و قالب های جداگانه ای استفاده می شود. ظرف ها با سایز های مختلفی تولید می شوند که مواد اولیه آن ها ورق های ضخیم آلومینیوم مخصوص تولید ظرف است.

مراحل تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

رول های فویل آلومینیوم که دارای ضخامت های مختلفی هستند که سبب می شوند هر مدل از ظروف دارای یک ضخامت خاص باشند. در ظروفی که دارای سایز های بزرگ تر هستند مانند دیس های کبابی و کبابی های دو خانه می توان شاهد بود که از ضخامت های بیشتری برای این ظرف ها استفاده می شود.

در نهایت با استفاده از دستگاه های مخصوص و مدرن تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیوم در کارخانه های تولیدی انجام می شود.

فروش مستقیم انواع ظروف آلومینیوم

فروش مستقیم انواع ظروف آلومینیوم

با توجه به این ظروف آلومینیومی یکبار مصرف ویژگی های بسیار مثبتی دارند و می توانند مزیت های بسیار بیشتری نسبت به سایر ظرف ها داشته باشند شاهد هستیم که دارای بازار خرید و فروش مناسبی هستند.

افرادی که به مسائلی مانند محیط زیست و ارتباط ظرف های یکبار مصرف با سلامت انسان ها آگاهی دارند سعی دارند از ظروف یکبار مصرف آلومینیومی استفاده کنند.

ظرف هایی که امروزه به بازار های خرید و فروش عرضه می شوند ممکن است دارای مواد اولیه مرغوبی نباشند و از نظر بهداشتی تایید شده نباشند.

برای خرید مستقیم می توانید با مشاور ها ارتباط برقرار کنید و قیمت محصولات را به صورت روزانه دریافت کنید.

1

  1. سلام و وقت بخیر … متنوع سازی محصول می تونه سهم بازار رو افزایش بده و باعث کاهش قیمت بشه … شما در این زمینه بسیار خوب عمل کردید …امیدوارم به همین روند ادامه بدید…

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما